چگونه پوست لب را لایه برداری کنیم؟ با لایه برداری طبیعی مثل عسل ، شکر و وازلین مخصوصا ” در هوای سرد و خشک، از پوسته شدن لبها جلوگیری می کنید...

 

استفاده از مسواک برای لایه برداری لب

از یک مسواک که ترجیحا از جنس نرم باشد استفاده کنید. کمی وازلین روی آن بزنید و مسواک را به حالت دایره ای روی لب بکشید. پس از چند دقیقه دست نگه دارید و صبر کنید تا وازلین روی لبتان چند دقیقه بماند تا به لب آبرسانی کرده و آن را چرب کند.

استفاده از شکر برای لایه برداری لب

مقداری  روغن زیتون و شکر را در یک ظرف با هم ترکیب کنید. به آرامی محلول بدست آمده را روی لبتان بمالید. هر چه بیشتر این ترکیب را روی لبتان بگذارید نتیجه بهتری نیز می گیرید. پس از چند دقیقه آن را با آب گرم بشویید و با یک دستمال تمیز خشک کنید. در نهایت با استفاده از برق لب کمی لبتان را مرطوب کنید تا نرم تر و براق تر شود.

استفاده از جوش شیرین برای لایه برداری از لب

مقداری  جوش شیرین را در آب حل کنید.مسواک را در محلول بزنید و روی لبتان به حالت دایره ای بمالید. سپس از روی لبتان پاک کرده و با یک برق لب، لبتان را مرطوب کنید.

استفاده از شکر و عسل برای لایه برداری از لب

مقداری شکر و عسل را با هم ترکیب کنید. در این ترکیب باید مقدار  عسل از شکر بیشتر باشد. سپس به آرامی روی لبتان ماساژ دهید و بگذارید چند دقیقه بماند تا به لبتان نفوذ کند. شما می توانید بگذارید این محلول شب تا صبح روی لب بماند. صبح روز بعد آن را بشویید و خشک کنید.