رنگ موهای فانتزی دارای انواع مختلفی است که توسط ارایشگر و سلیقه شخص در آرایشگاه انجام می شود.

 رنگ موی فانتزی و پری دریایی از سال 2015 به یکی از رنگ موهای خاص و پرطرفدار تبدیل شد و تا به امروز هم طرفداران بسیار زیادی رو پیدا کرده است. این مدل رنگ مو که بیشتر شبیه به رنگ مو پری دریایی، فانتزی و کارتونی است جلوه و درخشش بسیار خاص و متفاوتی را برای موها ایجاد می کند و موجب می شود، استایل متفاوتی هم داشته باشید. 
 

- رنگ مو فانتزی بنفش و سبز
   رنگ مو پری دریایی خود را با دو تناژ محبوب رنگ مو فانتزی یعنی رنگ بنفش و سبز کبود ایجاد کنید! این رنگ ها هم به تنهایی زیبایی فوق العاده ای را برای مو ایجاد می کنند و هم در ترکیب با یکدیگر جلوه بسیار خاص و جذابی دارند.


- رنگ مو رنگین کمانی با رنگ های سرد
   برای اینکه موها در هر قسمت رنگ جذاب و متفاوتی داشته باشد، می توانید از ترکیب رنگ های مختلف به صورت هایلایت روی موهای روشن استفاده کنید و رنگ موی رنگین کمانی زیبا و خیره کننده را داشته باشید.


- رنگ مو آبی با انتهای بنفش
   با استفاده از روش آمبره و رنگ های جسورانه و خاص می توانید به راحتی یک رنگ مو فانتزی و شیک داشته باشید. استفاده از رنگ مو بنفش برای انتهای موها و رنگ مو آبی براق برای قسمت بالایی مو یک پیشنهاد بسیار خاص برای استفاده از رنگ های فانتزی است!


- رنگ مو پاستیلی
   برای اینکه رنگ موها به این زیبایی و جذابیت باشد باید زمینه موها را به رنگ نقره ای در آورید و سپس با استفاده از هایلایت های پاستیلی و رنگارنگ، این مدل رنگ موی جذاب و شیک را داشته باشید.

- رنگ مو آبی اقیانوسی
   اگر به رنگهای جسورانه و متفاوت علاقه مند هستید حتما از رنگ آبی برای موهای خود استفاده کنید. این رنگ آبی اقیانوسی و براق می تواند یکی از انتخاب های بسیار فانتزی و زیبا باشد.

 

- رنگ مو آمبره فانتزی
   رنگ مو آمبره فانتزی یکی از مدل های بسیار سرگرم کننده و متفاوت است که واقعا زیبایی خیره کننده ای را برای موها به وجود می آورد و می تواند یکی از انتخاب های بسیار خاص برای خانم های جوان باشد. 

 

- رنگ مو شرابی ذوب شده
   این مدل رنگ مو فانتزی که در پایین موهای تیره کار شده است و حالت ذوب شده هم دارد، یکی از انتخاب های بسیار زیبا برای موهای بلند است. اگر این مدل رنگ مو را برای موها انتخاب کردید، حتما موها رو موج دار کنید تا زیبایی آن ها بیشتر دیده شود!

 

- رنگ مو فاننتزی سبز دریایی
   با استفاده از رنگ مو سبز دریایی می توانید موهای پری دریایی و فانتزی متفاوتی داشته باشید. 

 

- رنگ مو پری دریایی خاص و متفاوت
   یک ایده بسیار جذاب این است که از رنگهای فانتزی و زیبا مثل صورتی، آبی، بنفش، سبز و ... به صورت هایلایت استفاده کنید و ترکیب رنگی خیره کننده ای را برای موها به وجود می آورد.

 

- رنگ مو تیره با هایلایت های ارغوانی
   برای خانم هایی که به دنبال یک رنگ مو متفاوت اما طبیعی هستند هایلایت ارغوانی پیشنهاد بسیار خوبی است. استفاده از هایلایت های ارغوانی بر روی زمینه تیره موها درخشش و جلوه خیلی خاص و زیبایی ایجاد میکند.