سوپرمدل های برزیلی به صورت روزانه از پوست و موهای خود با استفاده مواد طبیعی و ارگانیک مراقبت می کنند و همیشه به زیبایی خود اهمیت می دهند.

سوپر مدل های ویکتوریا سکرت (فرشته های برند ویکتوریا سکرت)، مدل های بسیار معروفی از کشور برزیل هستند که بیشتر مردم دنیا، آن ها را می شناسند یا حداقل چهره های آن ها را به عنوان مدل های سرشناس در مجلات و ژورنال ها دیده اند. مدل هایی مثل جیزل بوندشن، آدریانا لیما، الساندرا آمبروزیو و...، همگی از زیباترین و جذاب ترین و معروف ترین مدل های دنیا با سابقه بسیار طولانی در صنعت مد و فشن می باشند که اندام های زیبا، پوست درخشان و برنزی و موهای بلند و اغواگر آن ها، مورد دلخواه تمام خانم ها است و ما قصد داریم نکات مربوط به این زیبایی را به شما آموزش دهیم. 
- زیبایی را با تمام وجو دوست داشته باشید.
   چیزی که از مدل های برزیلی می توان یاد گرفت، این است که آن ها واقعا عاشق زیبایی هستند و به همین خاطر، برای هزینه کردن برای زیباتر شدن، خجالت زده نیستند. شما هم باید به زیبایی عشق بورزید و اگر برای داشتن پوست زیبا، مژه های بلند و جذاب یا حتی بوتاکس، هزینه پرداخت می کنید، از کار خود لذت ببرید نه اینکه به خاطر آن شرمنده دیگران باشید.
- پوست و مراقبت از زیبایی آن 
   اگر عکس های مدل های معروف برزیلی را در طول سال های مختلف در کنار هم بگذارید و ببینید، مشاهده خواهید کرد که پوست فوق العاده زیبا، صاف و درخشنده ای دارند و این نشان از توجه زیاد آن ها به این موضوع است. آن ها مراقبت از پوست، رفع مشکلات پوستی و زیباتر کردن پوست خود را در اولویت قرار می دهند (درست برعکس مدل های انگلیسی که مراجعه به درماتولیست، در آخرین مرحله از مراقبت های زیبایی آن ها است). اگر تمایل دارید همیشه زیبا باشید، توصیه می کنیم مراجعه به متخصصین پوست را مانند مراجعه به دندانپزشکان داخل لیست چکاپ های ماهانه یا هر 3 ماه یکبار خود قرار دهید.
- آن ها از طبیعت کمک می گیرند!
   یکی از رازهای زیبایی مدل های برزیلی، استفاده از مواد طبیعی بسیار غنی است که برای مراقبت های روزانه پوست و موی خود استفاده می کنند. معجزه روغن ها و گیاهان طبیعی که به بالا رفتن انرژی پوست، بسته شدن منافذ پوست و دفع سلولیت کمک خواهند کرد و همچنین تغذیه اصولی از گیاهان و تغذیه رسانی و ویتامین های مفید برای پوست و زیبایی، یکی دیگر  از رازهای استفاده از همین طبیعت زیبا است.
- ضدآفتاب همیشگی
   درست است که این مدل ها، پوست گلگون و طلایی مثل پرتو خورشید دارند، اما نه فقط آنها بلکه حتی یک زن برزیلی زیبا رو هم نمی توانید بدون لایه ای از کرم ضدآفتاب روی پوستش پیدا کنید. این نشان از اهمیت دادن آن ها به استفاده از کرم ضدآفتاب است که در گرما و تابش زیاد نور در برزیل، خیلی به مراقبت از پوست کمک می کند.
- پدیکور هم به اندازه مانیکور مهم است
   این فقط مربوط به مدل های برزیلی نیست و تمام زنان برزیلی به آن پایبند هستد. در برزیل، اهمیت پدیکور پاها، به اندازه مانیکور دست ها مهم است و همین مسئله، باعث داشتن پاهای نرم و زیبا بین خانم های برزیلی شده است. رفع ترک پاشنه ها و نرم کردن آن ها، از بین بردن پوسته های اطراف ناخن ها و زیباتر کردن فرم ناخن ها به همراه یک طراحی ناخن پا، می تواند اعتماد به نفس خانم ها را افزایش دهد.